EBER Mimarlık İzmir sağlık binaları ve üniversite binaları alanında yurt içi ve yurt dışında mimari tasarım ve proje, iç mimari tasarım ve proje, uygulama danışmanlığı, uygulama ve tadilat hizmetleri vermek üzere Özge Eberliköse olarak 2006 yılında İzmir merkezli olarak kurdum.

EBER Mimarlık sağlık yapılarının en modern yöntemler ve büyük bir titizlikle hayat bulduğu yerdir; tüm süreci bütüncül bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Bu yüzden yaşayan sağlık yapıları inşa ediyoruz. EBER Mimarlık prestijli, ülke ekonomisine sağladığı katkıyla sektöründe fark yaratan çözüm odaklı bir şirkettir. İnsan kaynağının gücüne inanıyor ve ekip ruhuyla değerli çalışanlarımızın fikrinden ilham alıyoruz. EBER Mimarlık bu özelliğiyle hayata geçirdiği yapılar sayesinde; güven duygusunu, mutluluğu ve konforu müşterileriyle buluşturuyor. Eber Mimarlık & İnşaat baştan sona tüm süreçleriyle insan odaklı, insana değer veren yaşayan sağlık yapılarının mimarıdır. Bu yüzden ve sadece,

 

SAĞLIĞI İNŞA EDİYORUZ

WE BUILD HEALTHY

 

CEO

Özge EBERLİKÖSE

Mimar

 

Ne Amaçlıyoruz?

EBER Mimarlık olarak misyonumuz yenilikçi düşünce etrafında sektörün standartlaşması ve gelişmesi için değer yaratmak, hizmet verilen tüm ülkelerde mevzuatların eksiksiz yerine getirilmesine ve yüksek standartların oluşmasına katkı sağlamak ve talep edilen sağlık yapılarının zaman maliyetlerini düşürüp hızlıca hayata geçirerek müşterilerinin taleplerini kazanç sağlayacakları şekilde yerine getirmektir. Bunu yaparken, estetik algımızdan ve teknolojik gelişmelerden ödün vermeyecek projeleri ekip ruhuyla hayata geçirmek, trendler ışığında hareket etmek ve çözüm ortağınız olmak ise önceliklerimizdir.

 

Ne Hayal Ediyoruz?

EBER Mimarlık olarak vizyonumuz mükemmeliyetçilik anlayışımıza uygun olarak ileri teknolojide akıllı sistemler ile donatılmış yaşanabilir sağlık binaları inşa etmek; bunu yaparken de insana değer katmak için enerji tasarrufu ve konforu önceliğimiz tutarak gün geçtikçe büyüyen gelişen bir şirket olmak ve zaman içinde daha geniş coğrafyalara, farklı kültürlere ve tüm dünyaya hizmet vermektir.